içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

7-13 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu:Yakın çevre ilişkilerinizi ele almaya ,gözden geçirmeye başlayabilirsiniz.İletişim,haberleşme konularında yanlış anlaşılmalar ,gizliliklerin açığa çıkması gibi durumlar söz konusu olabilir.Sözlü,yazılı işler ,bilgiyle ilgili işler,eğitim ,öğrenim konularıyla ilgili işler,reklam,satış ,pazarlama ile ilgili işleriniz varsa yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.Bu alanlarda eksiklerinizi toparlamaya hazır olun.Aşk hayatınıza yönelebilir,hayattan keyif almaya başlayabilir,sizi mutlu edecek hobilere yönelebilirsiniz.Çocuğunuz varsa eğer eylemler ve girişimleriniz ona yönelik olacaktır.

Boğa Burcu:Parasal konuları gözden geçirebilirsiniz.Finansal durumlarla ilgili geçmişten bu yana gelen problemleri çözmeye odaklanabilirsiniz.Yeni başlangıçlara hazırlanıyorsunuz.Burada yakın çevre ilişkilerinizin desteğini alabilirsiniz.Kazanç içeren seyahatler gerçekleştirmeye hazır olun.Ev,yuva,aile,ebeveynlerle ilgili konularda girişimleriniz olabilir.Bazı konuları masaya yatırabilirsiniz. Egolu,kibirli ve küstah yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Lükse yönelik harcamalara dikkat edin.

İkizler Burcu:Hayatınızda yeni başlangıçlara kadersel gelişmelere hazır olun.Fiziki görüntünüzden tutunda sağlığınız,işiniz,çevreniz,birincil motivasyonlarınızla ilgili büyük değişimler söz konusu olacaktır.Tüm bu konularda karar aşamasında olabilirsiniz.Merkezi sinir sisteminiz hassas olabilir.Yakın çevre ,arkadaşlık,kardeş,birincil akrabalarla olan ilişkilerde yönetim size geçebilir,sözünüzü dinletebilirsiniz.Bencil yaklaşımlar iletişimi zorlayabilir.

Yengeç Burcu:Kadersel,kontrol,dışı,beklenmedik,ani olaylar gündeme gelebilir.Sağlık herşeyden önemli olabilir.Zihinsel ,ruhsal esnemeniz açısından yoga,meditasyon,manevi ve ruhsal aktiviteleri hayatınızda arttırabilirsiniz.Bilinçaltınızda dönüp duran soruların cevaplarını alabilirsiniz.Parasal konularda  ve kazançlarda girişimlerde bulunmaya hazır olun.Keyif,konfor ve kendinize yönelik harcamalarınız artabilir.

Aslan Burcu :Yeni insanlar tanımaktan öte eski ortamlar,eski dostlar size cazip gelebilir.Sosyal çevre ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz.Hayata yönelik idealleriniz ve dileklerinizde kadersel gelişmeler söz konusu olacaktır.Gruplar ve toplululuklar içerisinde sözlü ,yazılı iletişimde dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.Girişimleriniz,başlangıçlarınız,hedeflerinizi cesaretle ortaya koymaya ve sahnede olmaya hazır olun.Tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

Başak Burcu:İş,kariyer ,statüsel konularla ilgili geçmişten tamamlanması gereken konulara yöneliyorsunuz.Karar alma,sözleşme ve anlaşmalarda acele etmemelisiniz.Sözlü ve yazılı ,bilgi kirliliklerine karşı dikkat etmelisiniz.Bağışıklığınız düşebilir,sağlık sorunlarına açık olabilirsiniz.Rekabetçi ortamlar ve rakiplerinizden gelebilecek düşmanlıklara hazır olun.Alacak ve borçlarla ilgili başınız ağrıyabilir.Stres ve öfke patlamalarına açıksınız.

Terazi Burcu:Yüksek öğrenim ,eğitim konularında önemli kadersel gelişmeler söz konusu olabilir.Geçmişten süre gelen hukuki süreçleri çözmek için adım atabilirsiniz.Uzaklar ,uzak akrabalar,seyahatler,yurt dışıyla ilgili bir gündeminiz olabilir.Farklı kazanç yolları yaratabilirsiniz.Fikirsel alışverişin öne çıkacağı grup ve topluluklarda rol alabilirsiniz.Sosyal çevre ilişkileri,eğlence,organizasyonlar,davetler hayatınızda hız kazanabilir.Arkadaş ortamınızda rekabete dikkat edin.

Akrep Burcu:Eş ve ortaklı paralar,alacaklar,borçlar,yatırımlar,krediler ,nafaka,sigorta konularıyla ilgili bir gündeminiz var.Geçmişten gelen bir ödemeyi tamamlamak durumunda kalabilirsiniz.Bütçe dengelemede zorlanabilirsiniz.İş hayatınızda güçlü,kişiler,liderler ve patronlarla ilgili çekişmeler,güç savaşları olabilir.Alkışlanmak isteyebilir,cesaretle hedeflerinizi ortaya koymaya başlayabilirsiniz.

Yay Burcu: Evlilik,ortaklıklar,beraberlikler,işbirlikleri açısından geçmişten süre gelen durumları çözmeye odaklanıyorsunuz.Bu konularda kadersel başlangıçlar ve değişimler içerisindesiniz.Eğitimle ilgili girişimleriniz ,hedeflerinize yönelik atılımlar,seyahatlerle ilgili eylemler ,hayat amacınıza yönelik başlangıçlar gündeminizde olacaktır.Bu konularda oldukça cesaretli ve enerjik hareket edeceksiniz.

Oğlak Burcu:İş hayatınızda ertelediğiniz konular devreye giriyor.Geçmişten gelen eksiklikleri tamamlamaya hazır olun.Ruhsal ve sinirsel gerginlikler yaşamaya yatkınsınız.Geçmişten gelen bir sağlık sorununuz varsa çözmeye yönelik harekete geçebilirsiniz.Ortaklı paralar,eşle ilgili paralar ,krediler,sigorta konularıyla ilgili girişimleriniz olabilir.Bu konularda oldukça mücadele edeceğiniz,hırslı olacağınız bir dönem olacaktır.

Kova Burcu:Aşk ve flörtlerle ilgili geçmişten gelen konular ve kişilerle ilgili gelişmeler olabilir.Eski ilişkiler gündeme taşınabilir.Sanat ve yaratıcılıkla ilgili ertelediğiniz proje ve girişimlerinizi ortaya koymaya hazır olun.Çocuğunuz varsa eğer onlarla ilgili tamamlanması gereken konulara yönelebilirsiniz.Evlilik,ortaklıklar,beraberliklerle ilgili girişimler söz konusu olacaktır.Eşle ilgili rekabet ortamları ve güç savaşlarına çekilmeye yatkınsınız.

Balık Burcu:Ev,yuva alanlarıyla ilgili ilişkiler,iletişim konuları hız kazanıyor.Yer değişikliği,şehir değişikliği,ülke değişikliği,taşınma gibi konular ve kadersel değişimler hayatınızda söz konusu olabilir.Gündelik rutininiz,alışkanlıklarınız,sağlığınız,iş ortamınız ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili girişimler söz konusu olabilir. Eğer işverenseniz yanınızda çalışanlar,hizmet edenlerle ilgili rekabet ortamı oluşabilir.Çalışma arkadaşlarınızla yaşayacağınız gerilimler sizi strese sokabilir.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum