içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

16-22 Eylül 2019 Haftalık Burç Yorumları


Koç Burcu:İş ve kariyer konularında rekabet ve stres ortamına çekilebilirsiniz.Bu sizi hedeflerinize gitmekten alıkoyamayacak merak etmeyin.Ticari konularda projeleriniz ve çalışmalarınız konusunda risk almayın biraz daha bekleyin.

Boğa Burcu:Özel hayatınızda zorlu yolları aşmış bulunmaktasınız.Uluslarası işler ,hukuki süreçler ,seyahatler ve medyayla ilgili yeni bir döneme girmiş bulunmaktasınız.Ortaklaşa yürüttüğünüz işler ve parasal durumlarda krizler ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu:Ev ,aile içi ortamlar kavga ve tartışmalara açık bir dönemde.Yatırım konularında çözmeniz gereken ne varsa çözün.İşbirlikleri,ortaklıklar ve evliliklerle ilgili güven problemi yaşamanız olası.Bireysel gücünüzü daha çok farkedebileceğiniz bir dönem.

Yengeç Burcu:Yakın çevre,kardeş,akrabalarla ilgili uğraş verdiğiniz konular sonuçlanabilir.Yazıyla ilgili işi olanlar harekete geçebilir.Eğitimle ilgili,iş ve çalışma ortamıyla ilgili yanıltıcı etkiler içerisinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu:Finansal sorunların sona erdiği,işinizle ilgili yoğunlaştığınız bir dönem.Özel hayatınızda kafanız bulanık ve karışık hissedebilirsiniz .Karşı tarafı hayal ettiğiniz gibi görmek daha sonra hayal kırıklığı yaratabilir.

Başak Burcu:Kariyer konularında oldukça cesaretli ve hırslısınız.Kendinize olan güveniniz artabilir.Gayrimenkul konularında acele etmeyin yoksa yanlış bağlantılar kayıpları getirebilir.Evliliğiniz,ilişkiniz birtakım sınavlardan geçiyor olabilir ,sakinliğinizi korumalısınız.

Terazi Burcu:Düşmanlıklar,arkanızdan çevrilen işlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.Hastanelik konuları es geçmeyin.İletişim konuları yanlış anlaşılmalara açık.Kardeşlerinizle ilgili konularda hayal kırıklığı yaşanabilir.

Akrep Burcu:Yakın çevre ,kardeş ve akrabalardan güçlü destekler alabilirsiniz.Özel hayat ve parayla ilgili durumunuzda denge kurmanız gerekebilir.Maddi ,manevi güven ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz.

Yay Burcu:Kariyer anlamında sergilediğiniz performansınız tüm şanssızlıkları fırsata dönüştürebilir.Bu dönem tembellik ve keyif verici maddelerden uzak durun.Aile bireylerinin rahatsızlıkları tadınızı kaçırabilir.

Oğlak Burcu:Hukuki mücadelelerinizin sonuna gelmiş olabilirsiniz.Dostluklarınızı gözden geçirebilirsiniz.Yakın çevrenizle aranıza mesafe koyabilirsiniz.Dinlenmek,terapi almak,ruhsal ve maneviyata yönelmek iyi gelebilir.

Kova Burcu:Alacak-borç konuları, bütçenizi dengeleme ,parayla ilgili bir krize son verme tüm konular bu hafta gündeminizde olabilir.Yalnız arkadaşlarla iş yapmak ve parasal anlamda birilerine güvenmek,borç vermek için uygun bir dönem değil.

Balık Burcu:Arkadaş ortamınızda tanıştıralacağınız ilişkiler yine arkadaşlıklarla beraber iş yapmak için keyifli bir zaman dilimindesiniz.Kariyerle ilgili fırsatları değerlendirmede acele etmeyin,yanlış karar almaya açıksınız.Enerjiniz düşük ,bağışıklığınız hassas olabilir.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum