içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

11-17 Kasım 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu: İş hayatınızdaki pürüzlerden stratejik davranarak kurtulabilirsiniz.Çevrenizle aranıza mesafe koyabilirsiniz.Aşk hayatınızda karar alma dönemi değil zamana bırakmayı denemelisiniz.

Boğa Burcu: Çevrenize karşı oldukça şüpheci,endişeli yaklaştığınız bir dönemdesiniz.İş ortamınızda düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.Güveniniz test edilecektir.

İkizler Burcu: Maddi açıdan esnemeye ve rahatlamaya başlıyorsunuz.İş hayatınızdaki endişeleri ve kaygıları sona erdirmeniz gerekebilir.Enerjiniz ve cesaretiniz yüksek olsun.

Yengeç Burcu: Güçlü ve kararlı adımlar atacağınız bu dönem geriye dönüp bakmayacaksınız.Yeni insanlar,yeni ortamlar şansıda beraberinde getirebilir.

Aslan Burcu: Lüks,gösteriş adına fazla harcama yapabilirsiniz.Planlı.programlı hareket etmeniz hayatınızı düzene sokmanız gerekebilir.Aksi takdirde zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

Başak Burcu: İletişiminizle öne çıkıyorsunuz ve iş hayatınızda bir çok kişiyi etkileyebileceğiniz bir dönemdesiniz.Aile içinde güvensizlikten kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Partnerinizle adata çatışma ,savaş ortamında hissedebilirsiniz.Sinirli,agresif hareketleriniz gergin ortamları alanınıza çekebilir.Ani ve kontrol ,hesapta olmayan durumlar önünüzde belirebilir.

Akrep Burcu: Ertelediğiniz proje ve atılımlarınızı gerçekleştirmeye yönelik hareket edebilirsiniz. Geçmişte kaçırdığınız şans ve fırsatları yaşamınıza çekebilirsiniz.Hobileriniz ve yeteneklerinizi canlı tutabilirsiniz.

Yay Burcu: İş hayatınız,çalışma ortamınız,ortaklıklarınız adına yeni bir dönem başlıyor. Sağlık, beslenme alışkanlıklarınızı düzene koyma ihtiyacı hissedebilirsiniz.Güzellik merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Oğlak Burcu: Eskimiş,çürümüş ,miladı dolan her şeyi yıkma dönemindesiniz.Hayatınızda ayıklama, temizlik dönemindesiniz.Ruhsal konular ve ilgi alanlarınız sizi mutlu edebilir.

Kova Burcu: İş hayatınızda yaşanabilecek problemleri zekanız ve çevrenizin desteğiyle aşabilirsiniz.Aile içerisinde çözülemeyen konuları akışına bırakmak en iyisi olacaktır.

Balık Burcu: İş hayatınızda plan ve düzenleme ,sistem oturtma gibi konularla uğraşabilirsiniz.İlişkilerinizde özgürlüğünüzden ve kendinizden  ödün vermeyeceksiniz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum