içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

KURTLAR VADİSİ

Aynen öyle , bu diziyi seyreder gibi izliyorum , dinliyorum yorumluyoruz ve bu fırtınada batacak gemileri -gemicikleri- filikada ki yancıları bekliyoruz.

Nasıl büyük , derin , sinsi ve çirkinliklerin döndüğünün sadece minik ucu bence bu olanlar neler neler oluyordur kim bilir kapı artlarında, ne hesaplar, ne korkular. İç içe geçmiş bu sarmalın bence ucu bucağı yok ve ürkütücü. Biz sıradanların derdi yaşamak iken attığımız çığlıklar tabii ki duyulmaz , tabii ki duyulsa da vız gelip tırıs gider , 2,5 milyona köle bir Türkiye'nin sesi mi var. Arada yediğimiz bilmem kaçıncı 100 de 89 zamlar, her gün daha da artan fiyatlar kimin umurunda olabilir ki .Şimdi bilinen bilinmeyen herkeste bir telaş , elbet herkesin elinde kötü gün belgeleri vardır , herkesler malum yerlerini kurtarmak için elbet yastık altı yapmıştır. Bizler ne güzeliz, etlimiz sütlümüz, alavere dalaveresiz , hatta trafik cezasız hayatlarımızda yeni bir Kurtlar Vadisi izliyor ve izliyoruz. Öngörülemez bir gelecekteyiz.

Bu arada bilmem duyanınız var mıdır TOPKAPI SARAYIMIZ artık CUMHURBAŞKANLIĞINA AİT olmuş  içinde ki tüm tarihi eserlerimiz nedense ATATÜRK Havalimanına yollanacakmış lakin Kültür Bakanlığı çalışanları ( ki buraya aitti ) içeri dahi alınmıyormuş sadece CUMHURBAŞKANLIĞI çalışanları , enteresan , envanterler yok, kontrol yok ve kimse neler olduğunu bilmiyor ne hikmetse. Yoksaaaa sıra TOPKAPI SARAYINA taşınmak mı kaldı . Gece kararnamelerini yakından takip etmenizi öneririm , gerçi hiç kimse ne yazık ki bir şey yapamıyor, koruyamıyor, soramıyor, konuşamıyor .

Peki Satılan yeni yerlerden bilgisi olan var mı ? Yok tur

Biz dizi izlerken mütahitcikler , dost akrabalar en kıymetlileri kapmış yine .

Ya Rab , sen Hakkı mızı koru ,

Bizler tedavülden kaldırılan halk olarak sana hep sana sığınıyoruz.,

Saygı olsun hayatlarınızda

Vicdan

Merhamet

Ar ...

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
FACEBOOK YORUM
Yorum